Vitajte v obchode Kvalitné parkety!

EGGER HOME Design GreenTec 7.5

EGGER HOME Design Flooring | GreenTec - novinka 2020

Podlahy EGGER Design GreenTec predstavujú spojenie najnovších technológií s tými najvyššími ekologickými štandardmi pre zdravé bývanie. Na rozdiel od bežných laminátových a vinylových podláh neobsahujú PVC, nebezpečné látky ani zmäkčovadlá. 

Egger navrhol podlahy tak, aby boli čo najodolnejšie. Vďaka svojmu trvanlivému povrchu odolnému proti poškrabaniu vydržia aj vysokú záťaž, zároveň sa vyznačujú tvarovou a tlakovou stabilitou, a tak poskytuje dlhotrvajúce potešenie, nielen v domácnosti. Na podlahu EGGER Design GreenTec sa môžete spoľahnúť aj v intenzívne komerčne využívaných priestoroch. Vďaka použitiu triedy odolnosti 33 predstavuje dlhodobé riešenie v hoteloch, kanceláriách, predajniach a ďalších objektoch s vysokou frekvenciou osôb. 
Zvláda každodenné výzvy. Nie je potrebné mať žiadne obavy, pokiaľ sa na podlahu dostane voda. Je odolná voči vode, a preto je vhodná aj do vlhkých kúpeľní, kuchýň aj zimných záhrad. Jej protišmyková povrchová úprava zaručuje bezpečnú chôdzu a stabilitu. Aby ani rýchla chôdza nikoho nerušila, má podlaha integrovaný korkový podklad, ktorý absorbuje kročajové zvuky a znižuje tak hluk v miestnosti. Aj osoby trpiace alergiami ocenia túto podlahu bez obsahu vinylu, PVC a zmäkčovadiel. 

Classic - 1292 x 193 x 7,5 mm
Large 1292 x 246 x 7,5 mm

Zloženie podlahy Egger Home Design Flooring:
Zloženie podlahy Home Design Flooring

Záťažová trieda:
AC5/33
Záruka: 25 rokov pre obytné priestory a 5 rokov pre komerčné priestory
Typ spoja: CLIC it!

Tabuľku Zoznam

Nastaviť zostupne

Položiek: 24

Tabuľku Zoznam

Nastaviť zostupne

Položiek: 24