Vitajte v obchode Kvalitné parkety!

Krono Original

Všetky informácie o laminátovej podlahe - plávajúcej podlahe nájdete na

http://www.krono-original.com/sk-index.htm

Laminátové podlahy - plávajúce podlahy Krono Original® sú pre svet úplne inšpirujúcimi myšlienkami. Ako špička svetového trhu neustále vyvíjame nové, inovatívne produkty a laminátové podlahy. Od dokonale napodobených textúr dreva až ku klamlivo podobným imitáciám kamenných povrchov, od laminátových podláh so Sound Absorb System (S.A.S.), vďaka ktorému je hlučnosť redukovaná o 50 %, až po nový koncept podlahových panelov s „neviditeľnými“ medzerami, ktoré vytvárajú zdanlivo povrch bez spojov. Laminátové podlahy Krono Original® sa hodia ku každému životnému štýlu.

Kronoflooring Krono Original® dbá pri vývoji svojich produktov na prirodzenosť: Naše laminátové podlahy sú zložené iba z vysoko kvalitných materiálov pričom viac než 90 % tvorí drevo. Dizajnéri Krono Original® sa venujú i najmenším podrobnostiam, aby zdôraznili na fazety bohatý dojem laminátových podláh: Dekóry laminátových podláh Krono Original® sa vyznačujú intenzívnou farebnosťou, prirodzenými štruktúrami povrchových plôch a svojou špeciálnou brilantnosťou. Toho dosahujeme vďaka vytvoreniu prirodzenej kópii pravého dreva.

Časť našej kolekcie laminátových podláh obsahuje klasické európske dreviny, iná časť exotické dreviny. U nás si môžete vyberať laminátové podlahy z viac než 100 rôznych vzorov: od rustikálne svetlého javora až k popovým retrofarbám a kamenným vzorom. Pomôžeme Vám realizovať Váš sen o bývaní. Informujte sa a nechajte sa inšpirovať voľbou rôznych dekorácií.

Veľmi kvalitné laminátové podlahy Krono Original® sa vyznačujú pri porovnaní s bežnými laminátovými podlahami obzvlášť komfortnými vlastnosťami: vždy podľa ochrannej vrstvy sú trvalo antistatické, opatrené ochranou proti vlhkosti „Aqua Stop“, alebo so „Sound Absorb System“, ktorý tlmí kročajový hluk.

Laminátové podlahy - plávajúce podlahy Krono Original® sú kvalitatívne produkty, ako aj produkty High-Tech, a prirodzene sú chránené patentami. Prehľad rôzneho dizajnu laminátových podláh nájdete na platnej ponuke pod „Laminátové podlahy“.

Tabuľku Zoznam

Nastaviť zostupne

1-32 of 83

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tabuľku Zoznam

Nastaviť zostupne

1-32 of 83

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3